Antalya’da düzenlenen, 8 ülke ve 20 ilden yaklaşık 220 sporcunun katıldığı uluslararası Kickbox Altın kupa şampiyonasında 89 kilo kategorisinde şampiyon olan Abdulkadir Uzuntaş, başkan Çelik’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
Mahmutlarspor Kickbox Kulübü sporcusu olan Abdulkadir Uzuntaş, Antalya’da düzenlenen Uluslararası Altın kupa şampiyonasında, 89 kilo kategori finalinde Norveçli rakibini yenerek şampiyonluk kupasını Mahmutlar’a getirdi. Belediye başkanını makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sunan Antrenör Mustafa Kara ve şampiyon Abdulkadir Uzuntaş, başkan Çelik’e bu güne kadar spora ve kulüplerine yaptığı desteklerden ötürü teşekkürde bulundular. Kazanılan Altın kupa şampiyonluğunda en büyük pay sahibinin belediye başkanı Ali Çelik olduğunu dile getiren Antrenör Mustafa Kara, “öncelikle Mahmutlarımıza böyle bir kupa ile dönmekten çok mutluyuz. Bizlere bu günü kadar desteklerini hiç esirgemeyen ve başarılarımızda büyük pay sahibi olan Ali Çelik’e bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca atıldığımız Uluslar arası altın kupa şampiyonasında, şampiyonluk kupasını kazanan sporcumuz Abdulkadir Uzuntaşa göstermiş olduğu çabadan ötürü teşekkür ederim. Mahmutlarspor kickbox kulübü olarak başarılarımızın devamının geleceğini belirtmek isterim” dedi.
Kazanılan şampiyonluk hakkında mutluluğunu dile getiren belediye başkanı Ali Çelik, “Antalya’da düzenlenmiş olan Uluslar arası bir şampiyonada başarı göstererek bizleri onurlandıran sporcumuza teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler her zaman sporun yanında olacağız. Bu konuda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Önceki İçerikBİR ÇENTİKTE BENDEN
Sonraki İçerikOsmanlı Közde Döner açıldı