Mahmutlarspor’a Başkan aranıyor. Edinilen bilgilere göre Başkan Yücel’in bir gurup iş adamı ile görüştüğü ve bu görüşmeden olumlu bir sonuç çıkmadığı öğrenildi.
Mahmutlarspor yönetimi olağanüstü genel kurula gitme kararı aldı. Tekrar yönetime talip olmayacak olan Ergün Yazar yönetimi yerine yeni bir başkan ve yönetiminin kimlerden oluşacağı sorusu gündeme geldi. Sosyal medya üzerinden bir kaç aday ismi yazılsa da ciddi anlamda bir adayın talebi hala gündeme gelmedi.
YÜCEL SAHİP ÇIKTI MI?
Mahmutlar Post Gazetesi olarak edindiğimiz bilgiler arasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel bir gurup Mahmutlar ve Kestel’li işadamı ile görüştüğü ve bu işadamlarından birisine, ‘Başkan ol’ dediği ve bu iş adamının Başkanlığı kabul etmediği öğrenildi.
SİYASET BİTTİ TAKIMA SAHİP ÇIKILMIYOR
Mahmutlarspor severler sosyal medyada Mahmutlarspor yöneticilerine veryansın etmeye başladılar. Taraftarlar, “Seçimler bitti Mahmutlarspor’a sahip çıkılmıyor. Herkes kaçışmaya başladılar. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e çağrıda bulunuyoruz Mahmutlarspor orta yerde kalmasın. Yeni bir güçlü yönetim oluşturulsun ve Mahmutlar gençleri bu takımda top oynasınlar” dediler.
YAZAR: “GÖREVİMİ LAYIKI İLE YAPTIM”
Mahmutlar Post Gazetesi’ne açıklama yapan Mahmutlarspor Başkanı Ergün Yazar, “İki yıldır Mahmutlarspor Başkan yardımcılığı ve son dönem yönetim kurulumuzca verilen Başkanlık görevimi gururla elimizden geldiğince yaptım. Şahsımı bu göreve layık gören değerli yönetici arkadaşlar ve sevgili Mahmutlar halkına teşekkür ederim. Mahmutlarspor’umuza taze kan ve heyecan gelmesi ve önümüzdeki yılın Mahmutlarspor’un daha iyi olması için yönetimimizle birlikte olağan üstü genel kurul kararı aldık. Mahmutlar’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
BAĞIŞLAR: “BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR”
Mahmutlarspor Yöneticisi eski başkan Yılmaz Bağışlar, olağan üstü genel kurulla ilgili açıklamalarda bulundu. Bağışlar, “Geçtiğimiz sezon görevi devraldığımız Mahmutlarspor yönetimi olarak ilk senesinde gerek esnafımızın, gerekse yönetimimizin oluşturduğu bütçe ile şampiyon olarak Süper Amatör Lige yükselttik ve bu sene büyük fedakarlıklarla Süper Amatör ligi orta sıralarda tamamladık. İlk senemizde 0 bütçe ile devraldığımız Mahmutlarspor’umuzu bugün Antalya’nın önemli amatör takımlarından birisi haline getirdik. Ben son dönemde bizi kırmayarak zor şartlarda görevi devralan Ergün Yazar’a, bütün yönetim kurulu üyelerimize, bugüne kadar bizlerden desteğini esirgemeyen esnaflarımıza iş adamlarımıza Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’a, taraftar gurubumuz Kasırga’ya, Antrenörlerimize, futbolcularımıza emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır ve biz bu bayrağı başarıyla taşıdık. Artık görevi devretme zamanı geldi diye düşündük. Yapılacak olan kongremiz Mahmutlarspor’umuzun daha iyi yerlerde devam etmesi içindir. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Basın açıklamasına Mahmutlarspor Yöneticisi Ahmet Sönmez ve Kurucu Üye Mesut İlhan’da katıldı.