BAŞKANMahmutlar halkı Belediye Başkanlarından Mahmutlar’a Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Fakülte ve Okullar, Spor sahaları, denizin taşının kırılması ve Noter istediklerini dile getirdiler.
Mahmutlar Post Gazetesi’nde geçen hafta manşet haberde yer alan, “Hizmet yoksa, oy da yok” haberine Mahmutlar’dan binlerce kişi yorum yaptı. İsminin yazılmasını istemeyen veya sosyal medyadan eleştirilerini paylaşan okuyucuların Belediye Başkanlarından memnun olmadıklarını açıkladılar.
İKİ BAŞKANA DA KOSKOCA BİR SIFIR
Gazetemizin haberine sosyal medyadan cevap veren Murat Buhur adlı okuyucu, “Ekonomik ve Sosyal olarak Mahmutlar’a herhangi bir katkıları yok iki başkanında. Gençlerin ve öğrencilerin vakit geçirebileceği gençlik merkezi veya kütüphane, futbol sahası ve basketbol sahaları yapmak çok mu zor? 20 yıl önce yapılan sokak yolları köstebek yuvası gibi yaptıkları tek şey ‘yama’ yapmak. Puan vermek gerekirse her iki başkana da koca bir sıfır. Umarım bu son başkanlıkları olur” dedi.
OTOBÜS SORUNU
Mahmutlarlı Necati Saruhan, otobüslerin eski olduğunu yorumlamış. Saruhan, “Sabah okula ve işe giden kişilerin otobüs çilesini gelipte bir görsünler. O otobüse binenler oy zamanı iyi düşünsünler. Durak yok, otobüsler çok eski ve küçük, bu nasıl anlayış” dedi.
GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ
Mahmutlarlı İş adamı ve Turizmci Muammer Kodal, “Doğru başlık..Bu dönemin sonuçları elbette olacak. Hak eden hakkını alacak. Mahmutlar ve Kargıcak seçmeni de oyunun hakkını verecek. Görünen köy kılavuz istemez” dedi.
HAYAL KIRIKLIĞI
Musa Yılmaz adlı bir okuyucumuz, “Alanya Belediyesi’ne kesinlikle oy yok” dedi. Yılmaz, “Mesut abi iyi başlık atmış. Hizmet yok, oy da yok. Hele Alanya Belediyesi’ne hiç oy yok. Çok büyük umutlarla Adem Murat Yücel’i seçtik oda hayal kırıklığı yarattı” dedi.
 “HALK HİZMET BEKLİYOR”
Mahmutlar Post Gazetesi olarak Belediye Başkanlarından Mahmutlara ne hizmeti ve yatırımı bekliyorsunuz diye sorduk. Mahmutlar halkı ‘Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden ve Alanya Belediyesinden öncelik olarak , “Düğün Salonu, Kültür Merkezi, Spor sahaları, deniz kıyısındaki taşların kırılması, 2. Sağlık Ocağı,  Fakülte, Noter ve Cebel-i Reis dağında hazır bulunan Yamaç Paraşüt uçuşlarının tekrar turizme açılması” olduğunu beyan ettiler.
HABER / MESUT İLHAN
 

Önceki İçerikMAHKOD kuruldu
Sonraki İçerikŞahin Mahmutlar’a geliyor