Mahmutlar Oktay Cebeci Sağlık Ocağı baştabibi DR. Mevlüt Sönmez önemli bir göreve tayin oldu. Uzun yıllardır Mahmutlar Sağlık Ocağı’nda görev yapan Mahmutlar halkının takdir ettiği ve çok sevilen Dr. Mevlüt Sönmez Alanya Toplum Sağlığı Merkezine Müdür olarak göreve başladı.
Aynı zamanda Mahmutlar Oktay Cebeci Sağlık Ocağı’nda Aile doktoru olarakta görev yapan Sönmez, yeni görevinde Alanya’daki tüm Sağlık Ocakları, Verem savaş, Çocuk Sağlığı gibi kurumlardan sorumlu müdür oldu. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Dr. Mevlüt Sönmez’den boşalan Aile hekimliğine ve Sağlık Ocağı sorumlu baştabipliğine puanı yüksek bir doktorun 2 ay içerisinde atanacağı bilgisine ulaştık.
Doktor Mevlüt Sönmez’in Mahmutlar Post Gazetesi’ne tayini ile ilgili yaptığı açıklamada uzun yıllar Mahmutlar’da görev yaptım. Mahmutlar benim her şeyim, görev yaptığım süre içinde vatandaşlar bana çok yardımcı oldular. Mahmutlar’ı unutmam hiç mümkün değil. Şuandaki bulunduğum görev Alanya’daki tüm sağlık kuruluşlarından sorumlu müdür oldum. Mahmutlar’a daha fazla yardımcı olacağımı Mahmutlar halkına iletmek istiyorum. Çok sevdiğim Mahmutlar halkı bende olan haklarını helal etsinler” dedi. Mahmutlar Post Gazetesi olarak halkın sevgisini ve saygısını kazanan Dr. Mevlüt Sönmez’e yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

Önceki İçerikKeşbeleni yaylasında Bir maneviyat örneği
Sonraki İçerikYolsuzluk yapmayın