Mahmutlar Yeni Mahalle D-400 Karayolu’nda bulunan köprünün altında fosseptik gölü oluştu.
Turizmde zurnanın son deliği olma yolunda koşar adımlarla giden Mahmutlar’da turizmin gelişmesi anlamında hiç-bir adım atılmaması Mahmutlar halkını ve belde de turist amaçlı bulunan yerli ve yabancılara, “Pes, bu kadarı da olmaz” dedirtiyor.
 DEHA VE SYEDRA OTELLERİ SEYREDİYOR
Mahmutlar Yeni Mahalle’de bulunan Deha Otel ve Syedra Princes otellerinin alt geçit olarak kullandığı, Yeni Mahalle D-400 Karayolu üzerinde bulunan köprüden günde yüzlerce turist sahile, bu görüntüleri izleyerek gidiyor ve bu görüntüleri fotoğraf karelerinde ülkelerine götürerek, beldemizin olumsuz reklamını yapıyorlar.
ŞİŞHANE VE GÜMÜŞHANE
Barbaros Caddesi üzerindeki Yarderesi ile D-400 Karayolu arasındaki kısım Mahmutlar Post Gazetesi’nin “Boklu dere” ismini verdikten sonra Mahmutlar Belediyesi’nin şık bir proje uygulayarak, burada yürüyüş yapan yerli ve yabancı vatandaşlar bu görüntüye tam not vermişlerdi.
D-400 Karayolu köprüsünün altındaki fosseptik gölünü gören kişiler, “Üst tarafa bakıyoruz “Gümüşhane”, sahil tarafına bakıyoruz” Şişhane”, Mahmutlar Belediyesi buraya acilen el atıp bu pis görüntüden kurtulmalıyız” dediler.  
 SİNEK VE MİKROP YUVASI
Köprü altındaki fosseptik gölü Mahmutlar’da az görülmeye başlayan “Sivrisinek” istilasına davetiye çıkartıyor. Ayrıca nerden geldiği açık açık belli olan bu görüntü adeta mikrop yuvası haline gelmiş, başta turizmciler olmak üzere Mahmutlar Belediye yetkililerini acilen göreve davet ediyoruz.

Önceki İçerikBravo Çelik
Sonraki İçerik“Mobesa'ya makam odasından başlayın"