Antalya Büyükşehir Belediyesi, sorunları kaynağında tespit etmek ve kısa sürede çözüme kavuşturmak için yerinde toplantılarla muhtarları dinlemeye devam ediyor.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla Antalya’nın 19 ilçesini kapsayan muhtarlarla buluşma toplantıları devam ediyor. Geçtiğimiz ay Manavgat’ta yapılan toplantını ardından bu kez Alanyalı muhtarlar dinlendi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mehmet Balık’ın başkanlık ettiği Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda saat 10:00’da başladı ve 2,5 saat sürdü. Toplantıya Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Cihangir Yılmaz, Alanya CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, meclis üyeleri, partili yöneticiler ve muhtarlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Başkanlık Danışmanı Mehmet Balık, sorunları yerinde tespit etmek ve en kısa sürede çözmek için başlattıkları muhtarlar toplantısına Alanya’da devam ettiklerini söyledi. Başkan Muhittin Böcek’in muhtarlara selamını ileten Balık, sorunları yerinde tespit ve talepleri yerinde alarak hizmetleri en kısa südre yapmayı planladıklarını söyledi. Daha sonra salonda yer alan muhtarlara tek tek söz verildi. Muhtarlar yapılan hizmetler için teşekkür ederken, yapılmasını istedikleri hizmetleri de tek tek talep ettiler.