Mahmutlarda yıllardır sağlık sektöründe başarılı hizmet veren Candan Klinik sahibi Dr. Vural Candan’a Alanya forması hediye edildi.
Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu kulübe yönetici ve doktor olarak hizmet veren Vural Candan’ı ziyaret ederek forma hediye etti. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Futbol Şube Sorumlularından Ahmet Paşaoğlu geçtiğimiz yıllarda kulüp doktorluğu yapan Vural Candan’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Çavuşoğlu,” Vural bey Alanyaspor için önemli birisi. Geçmişte yönetim kurulu üyesi olarak da maddi ve manevi her zaman kulübün yanında oldu. Geçtiğimiz yıl karşılıksız olarak bir sezon boyu kulüp doktorluğumuzu yaptı.
Yeni sezonda da yine birlikte olacağız. Kendisine hizmetleri için teşekkür ediyoruz” dedi. Alanyaspor kulüp doktoru Vural Candan’da,” Alanyaspor tüm şehrin kulübü. Hepimiz elimizden gelen desteği vermeliyiz.Alanyaspor ailesinin içinde olmak bana her zaman gurur vermiştir. Herkesi Alanyaspor‘a sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi. Alanyaspor Kulüp Başkanı Çavuşoğlu Candan’a Alanyaspor forması hediye etti.

Önceki İçerikDML Grup Alanya’yı uçuracak
Sonraki İçerikGöktepe 13. Sıla Festivali yapıldı