Mahmutlar Belediyesi 14 Şubat sevgililer günü münasebetiyle beldenin çeşitli cadde ve sokaklarında halka karanfil dağıttı.
Belediye Başkanı Ali Çelik, her yıl tüm Dünya’da kutlanan sevgililer günü münasebetiyle böyle bir uygulama başlattıklarını belirtti.
Çelik yaptığı konuşmada şunları söyledi,”Hepimizin, bütün dünyanın sevgiye ihtiyacı var. Elbette ki sevgi sadece bir güne sığdırılamayacak kadar büyük ve önemli bir duygudur.
Ancak şunu içtenlikle söylüyorum. İnsanları mutlu etmek için çok pahalı hediyeler almaya gerek yok. Minik bir çiçek, küçük bir mesaj, sevgi dolu bir sözcük onlara duygularımızı en doğru şekilde aktarmaya yetecektir.
Ben halkımı çok seviyorum. Bu çok önemli günde sevgili halkımıza birer karanfil vererek sevgimi ifade etmek istiyorum” dedi.
Başkan Çelik ve beraberindeki belediye personelleri Menderes caddesinden başlayarak belde halkına karanfiller dağıttılar ve sevgililer gününü kutladılar. Halkın sıcak ilgisinden çok mutlu olduğunu belirten Çelik,” 14 Şubat’ı Mahmutlar için sevgi günü olarak ilan etti.
 Dünya’da paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgi olduğunu söyleyen Çelik,” Bir karanfil uzatıp “Sevgililer gününüz kutlu olsun” dediğim her vatandaşımın bu minicik hediyeyle mutlu olduğunu gördüm. Bu tip günler çok özel duyguları da yanında getiriyor.
Dünya’daki tüm canlıların yüreğinde sevgi vardır. Önemli olan bu sevgiye layık olabilmektir. Biz halkımızın sevgisine layık olduk. Bunu kaybetmemek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Önceki İçerikFAŞİZM İLE Mİ YOKSA KOMÜNİZM İLE Mİ YÖNETİLİYORUZ?-Mesut İlhan
Sonraki İçerikKuruyan palmiyeler sökülüyor