Coşkun Karadağ, “Buzdolabı var ama kapağını Açtığınız zaman içi boş, İnsanların karnı aç” dedi
CHP Haftalık İlçe Yönetim Kurulu Toplantısını Kestel’de CHP Mahalle örgütünde gerçekleştirdi. Toplantıya CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ başkanlık etti. Karadağ “Zamlar halkın belini büküyor. İnsanlar Pazarlardan daha önceki aldıklarının yarısını almaya başladı hat da gram ile alış veriş ediyorlar dedi.
“GRAMLA ALIŞVERİŞ”
Hayat pahalılığının arttığını vurgulayan Karadağ, “Benzine Mazota zam geldi. Dolayısıyla her şeye geldi. İnsanlar çalışıp rızkını tamamlayamıyor ama bunun üstüne gelen zamlar halkın belini büküyor. İnsanlar Cuma Pazarı’nda eskiden aldıklarını yarısını almaya başladı. Hatta insanlar artık gramla alışveriş yapmaya başladı” ifadelerini kullandı.
“CUMHURBAŞKANI HALKA HAKARET EDİYOR”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonominin durumunu buzdolabı satışlarındaki artışla örneklendirmesiyle ilgili soru üzerine Karadağ, “Buzdolabı ile insanların refah seviyesini ölçmek bu halka hakaret. Dünya uzay çağına gidiyor. Buzdolabı var ama bunu açtığınız zaman içi boş. İnsanların karnı aç. Mutfak boş. Mutfak zil çalıyor. Bu buzdolabı olayı gündemi değiştirmek, gerçek gündemden uzaklaşmaktan başka bir şey değil” dedi. Toplantı sonunda partiye yeni üye olanlara rozetleri takıldı.
ZAVLAK ROZET TAKTI
CHP’den Alanya Belediye Meclis Üyesi olan Nazmi Zavlak toplantıda CHP Alanya İlçe Teşkilatı’na yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.
Konu ile ilgili açıklama yapan Zavlak, “Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı Başkanımız Sn. CoşkunKaradağ yönetim kurulu ve Kestel Mahalle temsilcimiz Durali Küçülmez ile birlikte Kestel ilçe örgütünde gerçekleştirdik. Toplantıda aramıza yeni katılan üyelerimize rozetlerini taktim ettik.” ifadelerini kullandı.