MAHMUTLAR her geçen gün daha da gelişerek tam bir şehir hüviyetine kavuşuyor. Mahmutlar’a ilk defa sadece çikolata satan yeni bir iş yeri açıldı. Kaliteli Markaların taze ürünlerini müşterilerine sunan ‘Mocca Chocolate House’ adlı işyeri Mahmutlar Mahallesi Atatürk Caddesi Erfit Deluxe Spor salonu karşısında bulunan Ceray Park Sitesi altı. No: 216/D’da Çikolata severlere hizmet vermeye başladı.
İşletmeciliğini Hulusi Uygun’un yaptığı ‘Mocca Chocolate House’ adlı işyerinde Düğün, Nişan, Kız isteme, Bebek Çikolata sepeti yapılıyor olması da bölge halkının önemli bir ihtiyacını karşılıyor.
Ayrıca Bebek doğumu, Nişan ve özel günlerde misafirlere verilen çikolataların üzerine resimler veya özel figür resimleri uygulaması da mevcut. Artık bu ihtiyaçlar için Alanya ve başka şehirlere gitmeye hiç gerek kalmadı. Birbirinden kaliteli Marka çikolata çeşitleri çok daha Ekonomik. Mahmutlar Post Gazetesi olarak yeni hizmete giren ‘Mocca Chocolate House’un Mahmutlar ve bölgemize hayırlı olmasını temenni eder, çikolata ihtiyacı olan halkımıza tavsiye ederiz..

Önceki İçerikCHP gençlikte üye kayıtlarına devam
Sonraki İçerikMUTFAK MİRASI ALANYA’DA SOSYAL TANITIMLAR SÜRÜYOR