Mahmutlar’ın bir çok yeri kazılıyor. Mahmutlar Post Gazetesi olarak bunları gündeme taşıyoruz. Geçtiğimiz günlerde CK Akdeniz Elektrik eski direkleri sökerek yerine kablosuz direkler dikti. Yeni direklerin dikilmesinin ardından caddeler toz toprak olmuştu. Alanya Belediyesi kazılan yerleri asfalt malzemesi ile yamadı.
Uzun zamandan beri Mahmutlar’ın birçok noktasında ‘Fiber’ internet kablosu döşeme, CK Elektrik, Su arıza adı altında yapılan kazı çalışmaları nedeniyle birçok cadde ve sokaktaki kazılan yerler üstleri yamanmadan bırakılıyordu. Son olarak Mahmutlar Hatipler Sokakta CK Elektrik tarafından aydınlatma direkleri yenilemek için kazılan bazı noktaları öylece bırakılmıştı. Mahmutlar Post Gazetesinin gündeme taşıdığı haberden sonra Hatipler Sokak, Alanya Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışması yapıldı.

“KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE BELLİ DEĞİL”
2 ay içerisinde defalarca kazılıp asfaltlanan yollar Mahmutlar halkını adeta çileden çıkarıyor. Bölgede yaşayan vatandaşlar, “Bu sokaklarda kim niye niçin çalışma yapıyor anlamak çok zor, bir gün geliyorlar kablo döşemek için kazıyorlar bir gün geliyorlar kazılan yerleri asfaltlıyorlar sonra tekrardan birileri geliyor tekrardan kazıyor ve tekrardan asfaltlanıyor bu böyle kısır döngüye girmiş gibi kim nerede ne yapıyor kimin eli kimin cebinde belli değil” dediler.

Önceki İçerikAytemiz Alanyaspor – Galatasaray 4-1 | Maç sonucu
Sonraki İçerikDİKKAT! Kuş yuvasında Radar..