DSC_0078Alanya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Mahmutlar halkı ile tanışmak için Olta Et ve Balık Restaurant’ta bir kahvaltı organizasyonu düzenleyecek.
24 Mart Cumartesi günü saat 10.30’da başlayacak olan kahvaltı için Mahmutlar’da bulunan Çınar kafede bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda katılımcılara Alanya Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği yönetim kurulu üyesi Hatice Kadeş (ÇYDD)’nin kuruluş amacını ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.
Mahmutlar’da (ÇYDD)’nin bir lokalini açmak için çalışmalar içinde olduğunu dile getiren Kadeş, elbirliği ile yardımlaşarak öğrencilerimize daha fazla daha fazla yardımlarda bulunabiliriz” dedi.
Çınar kahve’de yapılan toplantıya Mahmutlar Mahallesi Muhtar Adayı Ali Özdemir, Göktepe eski Belediye Başkanı ve Taşeli bölgesi dernek başkanı Halil İbrahim Aksu, Mahmutlar Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mesut İlhan katıldı.
Toplantıda Emekli Öğretmen Mehmet Uğuz toplantı esnasında yazdığı günün anlamı ve önemi ile ilgili anında yazdığı şiiri okudu ve katılımcılardan alkış aldı.
 
 
 

Önceki İçerikİranlı Shila Mahmutlarspor'da
Sonraki İçerikArı soktu ölüyordu!