CHP Alanya ve Antalya Belediye Meclis üyesi Erkan Demirci, son günlerdeki eleştirilere tek tek cevap verdi.
CHP’li, Meclis üyesi Erkan Demirci, gelen eleştirilerde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin süregelen yatırımları durdurduğu, yeni projeler üretmediği, Mahmutlar’da yapımına başlanan ve Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan personelin durumunun belirsizliği gibi hususlar konusunda açıklamalarda bulundu.
MAHMUTLAR’DAKİ ALANYASPOR TESİSLERİ
Alanyaspor tesisleriyle ilgili; seçime bir ay kala alelacele temeli atılan, hafriyat dışında hiçbir şey yapılmamış olan bir tesise durduruldu demek ne kadar insaflı bir tavır bunu Alanya kamuoyuna bırakıyoruz. Ayrıca tesisin inşaatının durdurulmadığını belediyenin ekonomik koşullarına göre inşaatın devam edeceğini bir kez daha ilan
ediyoruz. Bu hususta yapılan kara propagandadan grup olarak çok rahatsız olduğumuzu buradan ifade etmek isteriz. Alanyaspor üzerinden siyaset yapılmasını, puan kazanılmaya çalışılmasını doğru bulmuyoruz. Bırakalım puanları biz siyasetçiler değil, Alanyaspor kazansın ve yüzümüzü güldürmeye devam etsin. Tıpkı ligin ilk yarısında yaptığı gibi.
CADDELERDE ÇALIŞAN PERSONELLER
Caddelerde çalışan personelle ilgili spekülasyonlara gelince; inanın bu dedikoduları duydukça, fütursuzca yapılan haberleri okudukça çok üzülüyoruz. Bahsedilen kişiler aileleriyle birlikte yaklaşık 700-800 kişi. Hiç kimsenin bu insanları huzursuz etmeye hakkı yok. Alanya’da görev yapan yaklaşık 800 personelle ilgili yapılan görev değişikliği sayısı ise bir elin parmaklarını geçmiyor.