ALTSO, Tüm dünyayı etkisi altına alana Koronavirüs salgını ile mücadelede kaydedilen olumlu gelişmeler sonrasında Turizmi canlandırmak amacıyla kolları sıvadı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin “ Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent” sloganı ile Pazar günü düzenleyecekleri etkinlik konusunda bilgi verdi.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Normalleşme süreci başlamasıyla birlikte Alanya’da yaşayan yabancı ülke vatandaşlarına 7 Haziran Pazar günü saat 10:00 da İskele de kahvaltı vereceklerini ve kahvaltıya onur konuğu olarak Alanya’mızın gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katılacağını açıkladı.

Şahin, “Pandemi sürecinde yürüttüğümüz çalışmaların ardından normalleşme sürecinde de çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlk olarak yeniden ekonomik hareketliliğin sağlanması için dünyaya Alanya’mızdan bir mesaj vermek istiyoruz. Alanya’mızın ne kadar güvenli bir kent olduğunu anlatmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. Alanya’mızda sağlıklı ve mutlu yaşayan ve yeni Alanyalı olarak gördüğümüz yerleşik yabancı dostlarımızı Pazar günü kahvaltıya davet edeceğiz. Turizm sektörünün bir an önce normale dönmesini istiyoruz. Programımıza onur konuğu olarak Alanya’mızın gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu da teşrif edecektir. Sloganımız “Sağlıklı Turizm, Güvenli Kent” olacak” diye konuştu.

Önceki İçerikAlanya Otogarı’nda maske dağıtıldı
Sonraki İçerikAlanya Caz günleri TRT Müzik’te