Mahmutlar’lı Emlakçı Ali Ramazan Yıldız, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Sosyal medyadan meslektaşlarının ölüm haberini alan emlakçı arkadaşları üzüntülerini paylaştılar.
Mahmutlar’da uzun yıllar emlak işi ile uğraş veren Ali Ramazan Yıldız Burdur’da kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre Denizli’ye bir yakınını ailesiyle ziyarete giden Mahmutlar’lı emlakçı Ali Ramazan Yıldız dönüş yolunda Burdur’da bulunan Salda gölüne tatil amaçlı gidip burada bulunan bir restaurant da yemek yedikten sonra yanında bulunan ailesine, “Ben biraz rahatsızlaştım, beni hastaneye götürün” dediği, ve ailesi tarafından hastaneye kaldırılan Yıldız, hastanede kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.
Aslen Aksaray iline kayıtlı Ali Ramazan Yıldız, Pazar günü öğle namazına müteakip kalabalık bir vatandaş gurubunun katılımı ile Mahmutlar’da bulunan Belediye Mezarlığına defnedildi. Eşi Sarıveliler ilçesi Göktepe Kasabasından olan Yıldız’ın Cenaze merasimine Göktepe’den de katılımların olduğu göze çarptı.

Mahmutlar Post Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.