Ankara’dan gelen Altınpark Engelli Eğitim ve Dayanışma Derneği üyeleri beldenin modernize edilmiş otellerinden birisi olan Santana Otel’de tatil yapıyor. 2007 yılında kurulan APED Dernek Başkan Yardımcısı Özlem Kutluat ve üyelerini, Patika Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği Başkanı Levent Benal ve Akdeniz Sanayici ve Yatırımcı İşadamları Derneği (AKSYİAD) Başkanı Sadettin Yalçın ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret ettiler.
Santana Otel’in toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Ankara Altınpark Engelli Eğitim ve Dayanışma Derneği ile istişare ederek engelliler ile ilgili yapılabilecek olan projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
Gazetemiz köşe yazarı Sudi Çandır Mahmutlar Sahil Projesi kapsamında sahilde engellilere de bir çok kolaylık sağlanacağı konusunda çeşitli bilgiler verdi.
APED Dernek Başkan Yardımcısı Özlem Kutluat, “Santana Otel’e yerleşmemizde büyük yardımları olan Ayhan Kara ve personel olarak en büyüğünden en küçüğüne kadar hepsine teşekkür ederiz. Otele yerleştiğimiz günden beri en ufak sıkıntı çekmedik. Hepsi ellerimizden tutup isteklerimize içtenlikle cevap verdiler” dedi.

Önceki İçerikYukarı Mahalle’de asfalt atağı
Sonraki İçerikKestel’in önemli konuğu