Bir süre önce Mahmutlara yerleşen emekli gazeteci Yaşar Özeren, köşe yazarımız Sudi Çandır’la birlikte gazetemizi ziyaret etti.
Emekli gazeteci Özeren, gazetemizin bulunduğu ofisi ziyaret ederek Mahmutlar post Gazetesi imtiyaz sahibi Mesut İlhan’ı tebrik etti.
Uzun yıllar ulusal basında çalıştıktan sonra emekli olup Mahmutlara yerleşen Özeren, ‘Mahmutlar Post Gazetesi’ni tesadüfen okuduğunu ve çok beğendiğini’ söyledi. Yerel basının en az ulusal basın kadar önemli olduğuna dikkat çeken Özeren, gazetemizin imtiyaz sahibi Mesut İlhan’la mesleğin zorlukları üzerine bol bol sohbet ettiler.
İlhan, Özeren’in ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “kapılarının kendisine sonuna kadar açık olduğunu” söyledi.
YAŞAR ÖZEREN KİMDİR?
Mesleğine 1969 yılında Milliyet gazetesinde başlayan Özeren, sonraki yıllarda sırasıyla Tercüman ve Son havadis gazetelerinde yurt içi ve yurt dışı spor muhabirliği yaptı. 1971 Münih,1976 Montreal olimpiyatlarında Milliyet gazetesi adına görev yapan Özeren. 1988 yılında emekli oldu. Halen YANKI dergisinde muhabir olarak görev yapmaktadır.

Önceki İçerikSAS Havayolu siftah yaptı
Sonraki İçerikYıldızdoğan Gökbel’e Yücel MHP’ye