Hiçbir Cadde çekmedi Ahmet Yatmaz Caddesi’nin çektiğini. Eski Belediye Başkanı Mustafa Şahin döneminden sonra 3 belediye başkanı daha gördü, bu Cadde ama hiçbir belediye başkanı tarafından ilgi görmedi.
Caddenin D-400 karayoluna bağlantısı istimlak bedeli istendiği için açılamayan Cadde kamuoyunda “Cezalı Cadde” olarak lanse ediliyor. ‘Organik Pazar kurulsun’ diyen vatandaşlara hiç bir cevap vermeyen Çelik, Cadde ile ilgili “Kamulaştıramadık, kamulaştırmaya da gücümüz yok ama Ahmet Yatmaz Caddesi’nde önümüzdeki günlerde yol çalışmaları yapacağız” dedi.
Mahmutlar Belediye Fen İşleri ekipleri bu hafta bu yola “çömez” adlı bir toprak malzemesi dökerek, yağmurda çamur, güneşte toz olması için ilk adımı atmış oldu. Çakır döneminde yama bile asfalt malzemesi ile yapılırken, Çelik döneminde eski Taşer döneminde olduğu gibi toprak dökülmeye başlandı. Cezalı Cadde cezasını bu şekilde çekerken, bazı sokaklarda aracın bile günde bir elin parmağı kadar geçerken o yollara parke taşı döşendi, ama Ahmet Yatmaz Caddesi cezasını henüz tamamlayamadı. Sonuç olarak Başkan Ali Çelik’ten bu Cadde’nin hem diğer Caddelerde olduğu gibi iyileştirmesini ve aynı zamanda organik Pazaryeri olmasının takibini yapmaya devam edeceğiz.

Önceki İçerik“Beldelerden temsilci yok”
Sonraki İçerikBu araçlar ilgi görecek