Beytullah’ın hem kalbi delik hem beyninde tümör var. Ameliyat edilmeyi bekleyen talihsiz çocuğun aylık ilaç masrafı 400 Euro’yu buluyor. Baba Naim Kalem ise Epilepsi hastası.
Kalp kapakçığında iki delik olan 5 yaşındaki oğlu Beytullah’ın yaşama tutunabilmesi için ağır epilepsi hastası babası Naim Kalem, hayırsever vatandaşlardan yardım istedi.
Oğlunun 7 yaşında devlet tarafından ameliyat ettirileceğini ifade eden baba Kalem, “Ameliyat olacağı zamana kadar kullanacağı ilaçlar çok pahalı. Bir ilacı 400 Euro. Ben de epilepsi hastasıyım. Mevsimlik işçi olarak çalışıyorum. Hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyorum” diye konuştu.
Mevsimlik işçilik yapan Baba Naim Kalan hasta oğlunun ameliyatı ve beynindeki tümör için aylık 400 Euro tutan ilaçları almak zorunda. ‘Kendim için bir şey istemiyorum çocuğuma ilaç alın’ diyen Epilepsi hastası Baba Naim Kalem Mahmutlar Post Gazetesine gelerek sesinin duyulmasını istedi. Yardım edecek hayırseverler için baba Naim Kalem’in 0535 670 89 01 numaralı telefonuna ulaşabilirler.
AYLIK 400 EURO İLAÇ PARASI
Beytullah’ın hem kalbi delik, hem beyninde tümör var. Ameliyat edilmeyi bekleyen talihsiz çocuğun aylık ilaç masrafı 400 Euro’yu buluyor. Babası Naim Kalem yaşadığı sıkıntıları Mahmutlar Post Gazetesi aracılığı ile Mahmutlar ve Alanya halkına aktarılmasını isteyerek hayırseverlerden yardım değil sadece çocuğumun kurtulması için ilaç temin edilmesini istedi.
KALEM: “AİLECEK YIKILDIK”
Oğlumuzun Beynindeki tümör ve kalbinin iki yerinden delik olduğunu öğrenince ailecek yıkıldık. Kendim Epilepsi hastası olduğumu unuttum. Gücüm tükenme noktasına geldi. Hayırsever ve işadamlarından yardım bekliyorum. Kendilerinden para değil ilaç istiyorum. Oğlum yaşıtları gibi gülsün top oynasın istiyorum” dedi.