Alanyaspor ve Trabzonspor arasında 29 Temmuz 2020 Çarşamba (Bugün akşam) Saat 21.30’da oynanacak olan Türkiye Ziraat Kupası finali maçı dev ekranda Mahmutlar’da canlı olarak izlenebilecek. Mahmutlar Cumartesi Pazar alanı içerisine kurulacak olan dev ekranda canlı maçı izleme imkanını sağlayan AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç ve AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu tüm Mahmutlar halkını Kupa finaline davet etti.

KOÇ: “HERKESİ DAVET EDİYORUM”
İstanbul Olimpiyat Stadındaki oynanacak olan final maçını Mahmutlar’da bulunan Cumartesi Pazarında Dev ekranda izlemeye davet eden AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, “Alanyaspor’umuzu yürekten desteklemek için hep beraber olmak ve takımımıza uzaktan da olsa tezahürat yaparak alkışlamak için tüm halkımızı hatta komşu mahallelerimizi de Cumartesi Pazarındaki Türkiye Ziraat Final maçı karşılaşmasına bekliyoruz. Mahmutlar’daki sporsever gençlerimizin isteğini kırmayarak Dev ekranda maçı canlı canlı izleyeceğiz. İnşallah temsilcimiz Alanyaspor kupayı alarak bize bir ilk olan bu büyük mutluluğu yaşatır, hep beraber güzel bir gece yaşarız” dedi.

Ayrıca Mahmutlarlı gençler, “AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç’a bizleri kırmayarak bu isteğimize cevap verdikleri için ve böyle bir organizasyonu hazırladıkları için çok teşekkür ediyoruz” dediler.

HAKEM ALİ PALABIYIK
İstanbul Olimpiyat Stayumunda 29 Temmuz 2020 Çarşamba günü (Bugün Akşam) saat 21.30’da başlayacak olan Türkiye Ziraat Kupası Final maçını Ali Palabıyık yönetecek. Yardımcılıklarını Serkan Olguncan ve Asım Özyaparken 4.hakem Ali Şansalan olacak.

Önceki İçerikKestelspor’da ilk transfer
Sonraki İçerikAlanyaspor’un UEFA’ya katılmaya hak kazanmasından sonra Oba stadyumunda çalışmalar hızlandı