Finlandiya güzellik yarışması MissFinland’ın 10 finalisti Alanya’da kampa girdi.Bir çok gazeteci ve televizyon ekibinin Alanya ya geldiği ve Alanya raklamı’nın Finlandiya da etkili olacağı öğrenildi.
Finlandiya’nın en güzel 10 kadını Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) organizasyonu ve ev sahipliğinde Alanya’da kampa girdi. Kafilede profesyonel fotoğrafçı, yönetmen ve basın mensupları da yer alıyor. 12 Eylül’e kadar Alanya’nın tarihi ve doğal güzelliklerinde yapılacak olan çekimler Fin magazin medyasında ve sosyal medya hesaplarında günlük olarak yer bulacak. Alanya çekimleri, Finlandiya’da TV’den canlı yayınlanacak olan final yarışması aralarında da izleyiciyle buluşacak.
‘5. KEZ ALANYA’DALAR’
Organizasyonun Alanya tanıtımı için büyük önem taşıdığını söyleyen ALTAV Yönetim Kurulu Üyesi ve MissFinland 2019 Alanya Kampı Organizasyon Koordinatörü Şükrü Cimrin, “Alanya turizmi için Finlandiya pazarını çok önemsiyoruz. Bu sebeple bu değerli organizasyonu 5’inci kez Alanya’mıza çektik. Alanya Belediyesi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), HaydarpashaPalace ve Türk Hava Yolları’nın (THY) katkılarıyla yapılacak ağırlamaya Cleopatra Ink, Travelwithme, Club SummerGarden ve White in White Beach Club da organizasyonun sponsorları olarak önemli bir destek sağlıyorlar. Alanya’nın köklü taşımacılık firmalarından 7/24 Transfer – ClassicalTours, MissFinland Alanya kampının havaalanı ve şehiriçi ulaşım sponsoru olarak taşıma sorumluluğunu üstleniyor. Katkı sağlayan tüm kurumlara ALTAV adına teşekkür ediyoruz” dedi.