TNH Group’un muhteşem projesi Foa Hills Mahmutlar’ın açılışı gerçekleştirildi.

Alanya’nın en büyük mahallesi Mahmutlar’da yapımına başlanan Foa Hills Mahmutlar’ın açılışı gerçekleştirildi. Açılış kokteyline Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin ve vatandaşlar katıldı. TNH Group, hem Mahmutlar’a hem de Alanya’ya hazırladıkları projelerle değer katmayı hedefliyor.

Açılış öncesi projeyle ilgili bilgi veren TNH Group Yönetim Kurulu Başkanı Tunahan Toksöz, “Projemiz 15 bin m2’lik inşaat alanı olarak 2 blok ve 12 kattan oluşmaktır. Toplamda 206 daire ve geniş sosyal alanlarıyla müşterilerimize eşsiz bir yaşam alanı sunuyoruz. Bölgeye de değer katacak olan bu projede kalite ve güven ilk hedefimizdir. Dünyayı saran Covid-19 salgınıyla beraber gelen ekonomik sıkıntılara inat biz grup olarak yeni yatırımlar, yeni istihdamlar oluşturarak ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. İnşallah bu günleri de elbirliğiyle atlatırız” dedi.

“4 ÜLKEDE SATIŞ TEMSİLCİLİĞİMİZİ AÇTIK”

Hedeflerinin yurtdışına açılmak olduğunu da dile getiren Toksöz, “TNH Group olarak, hedefimiz sadece Türkiye değil, yurtdışı pazarına da açılmaktır. Bu bağlamda TNH Group olarak 4 ülkede kendi satış temsilciliklerimizi açarak Alanya’mızı, ülkemizi uluslararası piyasa da temsil etmeye çalışacağız. Yerel firma olarak bizler inşallah en kısa sürede Yunanistan’ın Girit Adasında yeni projemizi de tanıtacağız. Her proje bir sonraki projemizin referansı olacaktır. Emeği geçen desteklerini esirgemeyen Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e, Alanya Belediyesi’nin değerli yöneticilerine, mimar, mühendis ve tüm ekip arkadaşlarıma da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

DUALARLA AÇILDI

Ardından Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de Toksöz ve ortaklarına hayata geçirdikleri projeleri için hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, Alanya’ya kazandırdıklarını projeler için de teşekkür ettiler.

Konuşmalarının ardından Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, TNH Group Yönetim Kurulu Başkanı Tunahan Toksöz ile açılış kurdelesi kesilerek dua edildi.

 

Önceki İçerikALANYA BELEDİYESİ PERSONELİNE TEMEL İLK YARDIM EĞİTİMİ VERİLİYOR
Sonraki İçerikTÜRKİYE’NİN İLK AYAK TENİSİ ŞAMPİYONASI ALANYA DA YAPILDI