Antalya İl Özel İdaresi tarafından geçtiğimiz ay ihale edilen Gazipaşa Göçük Köyü (Sazaklı, Sünbüllü, Tekneci Mah.) Gökbelen Mevkii İçme Suyu İnşaatı Yapım işi ihalesi sonuçlandı.

 İÇME SUYUNUN MÜTEAHHİT’İ HEMŞERİMİZ

Önümüzdeki ay yapımına başlanılacağı belirtilen içme suyu inşaatı yapımını Bağışlar Mühendislik ve İnşaat (Yılmaz Bağışlar) firması üstlenecek.

İhale bedeli 346.000,00 TL olarak belirtilen içme suyu ile Gazipaşa köylerinin su sorunu büyük ölçüde ortadan kalkmış olacak.

BAĞIŞLAR’DAN ESNAFA KATKI DÜŞÜNCESİ

Haberimizle ilgili bilgi aldığımız Yılmaz Bağışlar, söz konusu yatırımın bölge halkına hayırlı olmasını temenni ederken, gazetemiz aracılığı ile de Mahmutlar esnafına teklif vermesi hususunda çağrı da bulundu.  Bağışlar, “Yüklenici olarak 1 ay içerisinde işe başlamayı düşünüyoruz. Bu arada içme suyu inşaatı ile ilgili tekliflerimizi toparlayacağız ve firma prensiplerimize uygun ekiplerle çalışarak 2 ay içerisinde inşaatı idareye teslim edeceğiz.

 Bu anlamda Mahmutlar esnafından içme suyu hattı işini daha önce yapmış firmalardan da teklif almak istiyoruz. Ayrıca alın kaynağı ve depo inşaatı işleri yapmış ustalar da bize ulaşıp teklif verebilirler. Bölgemize yapacağımız bu yatırımdan öncelikle Mahmutlar esnafı faydalansın isteriz” dedi. Bağışlar, “Elektrik, hafriyat ve boru satışı ile uğraşan hemşehrilerimiz www.bagislarmuhendislik.com adresinden firmamız da görevli teknik arkadaşlarla irtibata geçebilirler ” dedi.

Önceki İçerikŞKL’nin Gurur Tablosu
Sonraki İçerikMuhtar’dan uyarı