Gökbel yaylasındaki Mustafa Yıldızdoğan konserine Antalya’da bulunan MHP’nin üst düzey yöneticileri katıldı. Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP’nin yöneticilerine plaketler verdi. Güreş ağası iş adamı Mustafa Boz olurken, başpehlivan ise Kırkpınar pehlivanı Ali Gürbüz oldu.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak ilk haberi her zaman okuyucularımıza duyurmanın keyfi ve gururunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz hafta Gazetemizde “Yıldızdoğan Gökbel’e, Yücel MHP’ye’ diye haber yapmıştık. Yücel’in MHP’ye geçeceği iddiası 8. Gökbel Yağlı Pehlivan güreşleri çerçevesinde organize edilen Mustafa Yıldızdoğan konserinde daha da güçlendi. Gökbel yaylasındaki konsere adeta Antalya’dan Gazipaşa’ya kadar olan bölgemizdeki üst düzey MHP yöneticileri katıldı. Gökbel’de bulunan 10’binlerce vatandaşın, bu görüntüleri gördükten sonra ‘Adem başkana ve MHP ye hayırlı olsun’ ‘yakışır’ cümlesini söylemekten hiç geri kalmadıkları görüldü. Adem Murat Yücel Gökbel’deki güreş organizasyonunda dosta düşmana 2014 yılında Alanya’da yapılacak yerel seçimlerde MHP’den Belediye Başkan adayı olacağı sinyalini verdi.
ÜST DÜZEY MHP YÖNETİCİLERİ
Demokrat Parti’den Kestel Belediye Başkanlığını 2 dönem başarı ile devam eden Adem Murat Yücel’in başkanlığındaki yağlı pehlivan güreşleri MHP’li üst düzey yöneticilerin gövde gösterisine dönüştü.  Gökbel’e MHP Antalya Milletvekili Mehmet Güral, MHP eski Milletvekili Hüseyin Yıldız, MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, MHP Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar, MHP yardımcıları Mustafa Aksoy ve Mustafa Güzel, MHP Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Serkan Uysal, MHP Kargıcak Belediye Başkanı Zihni Asiltürk, MHP Kargıcak ve Mahmutlar Belde Teşkilatları, MHP Alanya İlçe Teşkilat yöneticisi Okan Şen, MHP Mahmutlar Belediye Meclis üyesi Mehmet Çatal yer aldılar. Ayrıca Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik, Cikcilli Belediye Başkanı Kerim Ertekin, CHP Alanya İlçe Başkanı Şevki Türktaş ve yönetimi Gökbel şenliklerinde hazır bulundular.
AĞA MUSTAFA BOZ
Kestel Belediyesi’nin organize ettiği 8. yağlı güreşleri ağası Kestel Beldesinde Muz sarartma tesisleri sahibi Mustafa Boz olurken, başpehlivan ise Kırkpınar pehlivanı Ali Gürbüz oldu.

Önceki İçerikPersonelden esnafa dayak
Sonraki İçerikPazarcı’ya tehdit