Her geçen gün gelişen Kestel Beldesi’nde yeni işyerleri açılmaya başlandı. Alanya Bölgesinin en kapasiteli Mermer ve Granit atölyesi Kestel Beldesi’nde Üniversite yolu üzerinde kalabalık davetli topluluğu ile birlikte açıldı.
Açılış kurdelesini Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Grand Usta İnşaat sahibi Servet ve Ali Özdemir kestiler. Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Kestel Belediye Başkanı Yücel, “Kestelimize böyle kaliteli bir işyeri açan Özdemir ailesine teşekkür ederken, bu işyeri Kestelimize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Garant Usta Taş Diyarı Sahibi Ali Özdemir Gazetemiz Mahmutlar Post’a Özel açıklamalarda bulundu, “Grand Usta İnşaat Ltd. Şti. bünyesine yeni dahil ettiğimiz granit, mermer ve doğal taş satış ofisi ile, yeni yerinde, yeni imajı ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Bilindiği gibi yeni trend inşaat sektörü daha detaycı çözümlemeleri kapsar bir hale gelmiştir. Müşterimizin taleplerine en iyi karşılık verecek yapılar ön plana çıkmakta ve insanların sadece barınacakları değil, sosyal yaşam alanları olan ve göze de hitap eden projelere ilgi duy-maktadırlar. Yapıların daha fonksiyonlu olması şartı aranmaktadır. Fonksiyonları yeterli olan yapının da mutlaka görsellik içermesi gerekmektedir. Yeni trend yapıların vazgeçilmez unsuru ve yüzyıllarca efsanelere konu olan doğal taşların, yapıdaki değeri ve yeri her geçen gün artmakta, insanoğlu doğal taşlarda gizlenmiş pozitif enerjinin ve bu gerçek değerin farkına her geçen gün biraz daha fazla varmaktadır. İşte bu sebeple yeni yerimizde yeni vizyonu ile bu hizmeti müşterilerimize vermekten mutlu olacağız.
Her türlü yapının değerini arttıracak, dünyanın değişik ülkelerinden ithal ettiği doğal taş ve granitlerle, yapıların daha uzun ömürlü olması ve daha estetik görünmesi için, iyi ve ekonomik hizmet anlayışıyla her zaman müşterilerimizin yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Önceki İçerikMavi Kapak mı? Pardon!
Sonraki İçerikYorum sizin..!