MUZ BİR GENEL KURUL (5)Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney 12 yıllık Muzcular birliği başkanlığını ani bir kararla bırakınca kamuoyunda Acaba Hüseyin Güney Alanya Belediye Başkanlığına aday mı? soruları sorulmaya başladı.
2006 yılında kurulan Alanya Muz Üreticileri Birliği’nde 12 yıl başkanlık görevi yapan Hüseyin Güney, geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda aday olmadı. Bu ani kararın ardından Alanya kamuoyu Güney’in Alanya Belediyesine aday olup olmayacağı yorumları yapılmaya başlandı.
Alanya Muz Üreticileri Birliği seçimli mali genel kurulunda konuşan Hüseyin Güney, “12 yıldır Alanya Muzu’nun belirli bir seviyeye gelmesi için arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Bu süreçte bir çok sorunu çözdük. Çok önemli bir Avrupa birliği projesi gerçekleştirdik. Alanya Muzu’nun marka değerini artıracak çalışmalar yaptık. Bu süreçte başta Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere hükümetimiz bize bir çok konuda destek verdi. Daima bizimle olan bakanlarımıza, üreticilerimize, yönetim kurulu üyelerimize ve basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımızın bizden aldıkları bayrağı daha da yükseğe çıkaracaklarına inanıyorum “ dedi.Muz Üreticileri birliği yeni başkanı Mustafa Şenli oldu.
 
 
 

Önceki İçerikApaydın, “Her şey iyi olacak”
Sonraki İçerikSiyasetin merkezi düttürünün kahvesi