Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek’in vatandaşlara ucuz et sunmak amacıyla seçim vaatleri arasında yer alan Halk Et projesi Alanya’da da faaliyete geçiyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in seçim vaatleri arasında yer alan ve halka ucuz et sunacak olan tanzim satış mağazasının ilki Kepez’e açılmıştı. Vatandaşın ucuz et alabilmesi için başlayan projenin ikincisi ise Alanya’da açılacak. Projeyi yürüten Büyükşehir Belediyesi İştiraki ANET, tarafından yapılacak Halk Et için yer arayışları da başladı.
ANET ÇALIŞMALARI BAŞLATTI
Konuyla ilgili açıklama yapan Antalya Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş (ANET) Hukuk Müşaviri Müge Gezginci, “İlk olarak Antalya’da açıldı Halk Et. ANET olarak şirketimiz açtı. İkinci olarak da aslında bir an önce hızlandıralım ve Alanya’da açalım diye Genel Müdürümüz, Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut Kocagöz ile görüştük ”dedi. .
ULAŞILABİLİR OLACAK
Gezginci“Uygun dükkanlar var mı ona bakacağız. Hem metrekare hemde ulaşılabilirliği anlamında işlek bir noktada olmasını istiyoruz. Yoksa hizmetinde bir anlamı kalmıyor. Bir an önce çalışmalarımızı hızlandıracağız. İnşallah Şubat ayında da Alanya’da Halk Et mağazamızı açacağız” dedi.