Mahmutlar Kültür ve Sanat evinde Mahmutlar’da yaşayan bayanlara yoga dersi veriliyor.
Mahmutlar Belediyesi Kültür ve Sanata verdiği önem çerçevesinde bayanları unutmadı.  75 TL karşılığında bayanlara klasik aerobik, dans aerobiği, step aerobiği, güç jimnastiği, pilates, yoga ayrıca çocuk ve yetişkinlere bale, folklor, modern dans derslerinden birini seçebilirsiniz.
Rus uyruklu bayan hocalar tarafından verilen dersler haftada üçgün boyunca verilecek. Bayan hocalar Mahmutlar Post Gazetesi’ne vermiş olduğu özel açıklamalarda, “Bayanlar hayatlarında birçok sorunla karşı karşıya kalmaktadırlar. Doğum, çocukların yetiştirilmesi, ev işleri, az hareketli yaşam tarzı, sürekli stres, kötü okoleji bütün bunlar omurga üzerinde ilave baskı yaratmakta ve sağlığı olumsuz yönde etkilemekte. Sırt ağrısı hoş bir duygu değil ama bayanları rahatsız ediyor başka bir konu fazla kilolar ve portakal kabuğu olarak adlandırılan selülit burada doğru beslenme ve düzenli “Fitnes’ın türkçe anlamı uygunluktur” bu kelimenin içinde vücut üzerinde çalışırken asla sıkıntı ve tek düzelik duygusunun oluşmaması için fitness’ın çeşitli türlerini programa dâhil etmeye karar verdik. Bütün programlar evde veya aletli salonda fitness yaparken sık sık karşımıza çıkan sıkıntıları hissettirmeden vücudunuz üzerinde azami çalışma yapıp tüm kas gruplarını çalıştıRma üzerinde olmalıdır. Derslerimiz emsalsiz ve etkilidir. Fiziki sağlığı olumlu bir şekilde etkilemektedir” dediler.
Spor hocaları, mükemmel bir fiziki form elde etmek, kasları geliştirmek ve güçlenmek, esnekliği arttırmak, duruşu iyileştirmek, kilo vermek genç kalmak istiyorsanız, bize gelin mesajı verdiler.

Önceki İçerik“Mobesa'ya makam odasından başlayın"
Sonraki İçerikİşte bu kadar