TUI İngiltere’nin, Türkiye uçuşlarına başlayacağı tarih belli oldu. Şirketin İngiltere’deki uçuş ağına Türkiye ve Yunanistan’dan 9 destinasyon daha eklediği belirtildi.

TUI İngiltere, 1 Ağustos’tan itibaren Türkiye operasyonlarına yeniden başlıyor. Şirketin İngiltere’deki uçuş ağına Türkiye ve Yunanistan’dan 9 destinasyon daha eklediği belirtilirken, bu destinasyonların arasında Türkiye’den Antalya, Dalaman, Bodrum ve İzmir’in de bulunduğu kaydedildi. Şirketin 1 Ağustos’tan itibaren uçmaya başlayacağı Yunanistan’daki 5 nokta ise Hanya, Kefalonya, Skiathos, Santorini ve Selanik olarak açıklandı.

UÇUŞ SAYISINI ARTTIRIYOR
TUI’nin yine 1 Ağustos’tan itibaren İngiltere’deki Glasgow, Newcastle, East Midlands, Doncaster, Cardi, Stansted, Bournemouth ve Exeter havalimanlarından yapacağı sefer sayılarını da arttırıyor. Bununla beraber şirket, önümüzdeki aylarda Portekiz, Tunus, Mısır ve Fas uçuşlarına da başlamayı planlıyor.

SATIŞ ACENTELERİNİ YENİDEN AÇTI
TUI İngiltere, İngiltere’nin çok sayıda ülkeyle hava koridoru kurmasının ardından satış acentelerini de yeniden açmaya başladı. İngiltere çapında 500’den ve acentesi bulunan TUI, önümüzdeki pazartesiden itibaren 80-100 acentesini aktif hale getirecek