Alanya İYİ Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan, İlçe Yönetimi ve Alanya Belediye Meclis üyesi Hasan Basar Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’a ziyarette bulundular. Gazete ofisinde bir süre görüş alışverişinde bulunan taraflar Mahmutlarla ilgili sorunları tartıştılar.

İLHAN, İYİ PARTİ’DEN DESTEK İSTEDİ

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı ve Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan, Alanya İYİ Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan’dan Mahmutlar’a yapılmayan yatırımlardan söz etti. İlhan, “Mahmutlar Türkiye’deki ilçelerin nüfusunun yarısından daha fazla metropol bir ilçe ama bize Mahalle gömleği giydirdiler. Bu gömlek Mahmutlar’a dar geliyor. Ticaret hareketliliği yüzlerce ilçeden daha hareketli olan Mahmutlar’da esnaflar ve ticaret erbapları Mahmutlar’ın trendini çok yukarılarda tutarken, Alanya Belediyesi bu trende ayak uyduramıyor. İYİ Parti olarak bu konuda sizlerden Mahmutlar halkı olarak destek bekliyoruz” dedi.

ARIKAN: “KONULARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan, “Mahmutlar’ı yakından takip ediyoruz ve konulara vakıfız” dedi. Arıkan, “Mahmutlar nüfus olarak Alanya’nın en büyük ilçesi ve Türkiye’deki İlçelerin yarısından daha fazla nüfusa sahip olduğunun bilgisi dahilindeyiz. İlçe Yönetimi olarak Mahmutlar’a önem verdik ve buradaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Buraya gelecek olan yatırımlar ve hizmetler ile ilgili gerek Büyükşehir Belediyesi, gerek Alanya Belediyesi ile yakinen ilgileneceğiz. Alanya Belediyesi meclisindeki İYİ Partili meclis üyeleri arkadaşlarımız da Mahmutlar ile ilgili yatırımlar konusunda hassasiyetini göstereceklerdir” dedi. Arıkan İYİ Parti olarak çok yakında Mahmutlar Mahalle Başkanını belirleyip, Mahmutlar’a görevlendireceğiz açıklamasında bulundu.