SS. 309 nolu Akdeniz Toplu Taşımacılık Kooperatifi Başkanı Şükrü Kara, “Hat sahibi olmamasına rağmen hakkımı istiyorum” diyen Mustafa Anılgan’a gazetemiz Mahmutlar Post aracılığı ile cevap verdi.
Kara, “Mustafa Anılgan, Mahmutlar’da yayımlanan bir bültende 3,-5 dolmuşçu esnafı ekmeklerini bölmemek için çeşitli engellemeler yapmışlardır. Şimdi sayın Şükrü Kara’yı ateş almış 5+1 sistem uygulanmasın diye Alanya Belediyesine ve İlçe Trafik komisyonuna dilekçe vermiştir. “H” plaka döneminde çalıştığımız şekilde çalışmak için mücadele ediyor” haberini okudum. Önce Anılgan’a şunu belirtmek isterim. Şükrü Kara’yı ve SS 309 nolu Akdeniz Toplu Taşımacılık Kooperatifi üyelerini hiçbir zaman ateş almaz, almayacaktırda. Çünkü bizler yasal çerçeve içinde kamunun bize tanıdığı haklar çerçevesinde esnaflık yapan halk otobüsü esnaflarıyız. Evet, Alanya Belediyesi ve İlçe Trafik Komisyonuna 5+1 sistemi benimsemediğimizi bir dilekçe ile bildirdik, kooperatif üyelerimizin hakkını sonuna kadar koruyup kollamak benim birinci vazifemdir” dedi.
Kara, “H” plakalı sistemle halkımıza en iyi hizmeti vermek için tüm gayretlerimizi gösteriyoruz. Esnaflarımız Mahmutlar halkından hak ettiği takdiri ve olumlu tepkiyi alıyor. Bizleri “3-5 dolmuşçu diyerek” alaya almak isteyen kişiye belde halkının hangi gözle baktığı kamuoyunda biliniyor. Bizleri ateş almaz, ateş alan birisi varsa oda hakkı olmadığı halde “Hakkımı istiyorum” diye herkesi karalayan kişidir” dedi.
KARA YENİDEN BAŞKAN
SS 309 nolu Akdeniz Toplu Taşımacılık Kooperatifi Başkanı Şükrü Kara yeniden başkan seçildi.
5 Haziran 2010 Cumartesi günü saat 11.00’da Mahmutlar cumhuriyet Mahallesi  4 yol mevkiinde bulunan Kooperatif binasında gerçekleşen Genel kurul’da başkan adayı çıkmayınca tek listeyle seçime giren Başkan Kara, Genel Kurul’a katılan halk otobüsü esnafının tamamının oyunu alarak yeniden seçildi. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Kara’yıyeniden başka seçilmesinden dolayı tebrik ediyoruz.

Önceki İçerikCan’dan önemli proje
Sonraki İçerikTaşer, “Er ile aramızı bozamazlar”