MAHMUTLAR’IN bir çok Cadde ve Sokaklarında yapılan kazı çalışmalarından dolayı her yer şantiye alanı gibi. Kazılan bazı yerlerde yama çalışmaları aylardır yapılmadığı görülüyor.
Mahmutlar Post Gazetesi olarak Mahmutlar halkından her gün onlarca şikayet telefonları alıyoruz. Bu şikayetlerden birisi yollardaki yapılmayan kazılan yerler. ASAT, CK AKDENİZ ELEKTRİK su ve elektrik çalışmalar veya başka bir nedenle kazılan yolların üstünün kapanmaması vatandaşları derinden üzüyor.

Vatandaşlar, “Her yer şantiye gibi. Kazılan yerlerin üstünden aylar geçiyor her yer toz toprak için de. Siyasetçiler gözleriniz kör mü? Yoksa beceriksiz misiniz?” açıklaması yaparken Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Gazeteci Mesut İlhan böyle hizmet olmaz Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Mahmutları unutmuş veya yok sayıyor” dedi.
İLHAN “BU KADAR DA DUYARSIZLIK OLMAZ”
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, “Mahmutlar ile ilgili hiçbir proje yok, hiçbir program yok, bu kadarda duyarsızlık olmaz” dedi. İlhan, “Adem Murat Yücel’in Alanya Belediyesine seçilmesinin üzerinden 6.5 yıl olmasına rağmen Mahmutlar’a önemli bir icraatını veya bir eserini maalesef görmedik. Asfalt, Parke çalışması, temizlik, çocuk parkları ve şairler parkı, kiraya verilerek Belediyeye gelir getirilen cafeler, düzgün olmayan ve şehre yakışmayan kıytırık peyzaj düzenlemelerini önemli bir yatırım olarak görmüyorsak yapılan hiçbir yatırım yok. Mahmutlar’dan Alanya Belediyesinin Devletten kişi başına gelen ödenek, vergi ve harçları hesaplarsak hiçbir yatırımın yapılmadığını görebiliriz” diye konuştu.
İLHAN: “BU OYLARIN KARŞILIĞI BU OLMAMALI”
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, “Alanya Belediyesine iki defa aday olan ve kazanmasına önemli oy katkı yapan Mahmutlar halkı bu ilgisizliği hak etmiyor. İki seçimde de en fazla oyu farkla alan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’den elbette önemli yatırımlar bekliyor halkımız. Mahmutlar gibi önemli bir nüfusa sahip bir mahalleye haftada bir gün gelerek cadde ve yolları, parkları denetlemesi gerekirken gelmediğini halkımız dillendiriyor bizlere. Başkanı bir görsem şunu söyleyeceğim bunu söyleyeceğim diyenlere 444 82 07 Çözüm masasını arayın dediğimde arıyoruz ilgiliye bilgi verdik diyorlar ama biz ilgili falan görmüyoruz diyorlar. Lafın kısası Bizim çocuğumuz dediğimiz Adem Murat Yücel söz verdiği önemli projeleri Mahmutlara artık getirmeli” açıklamasında bulundu.