Mahmutlar AK Parti Mahalle Başkanı Ali Koç Belediye Başkanı gibi çalışıyor. Mahmutların Belediyesi kapandıktan sonra şehir medeniyetleri sahipsiz kalan Mahmutlar’da AK Parti Mahalle Başkanı Ali Koç her soruna koşturması ile biliniyor. Koç Mahmutlar yayla yolu üzerinde bulunan Jandarma kontrol noktasının izve bir durumda olduğunu sosyal medya aracılığı ile paylaşımcılarına duyurmuştu. Koç Jandarma kontrol noktasının Mahmutlara yakışmadığını dile getirerek iyileştirme çalışması yaptırmaya başladı. Jandarma noktasını tadilat çalışması yapan Koç ayrıca Elektrik ve su gelmesini sağladı.

SOKAK HAYVANLARINA ŞEVKAT ELİ

Mahmutlar AK Parti Mahalle Başkanı Ali Koç Sokak Hayvanlarına şefkat elini uzattı. Mahalledeki sokak hayvanları için Mama ve Su kapları projesini uygulayan Koç en kısa zamanda bu projesini Mahmutların tüm bölgesine yaygınlaştıracağı öğrenildi.

VATANDAŞIN YANINDA

Mahmutlar’a kurduğu İlçe ölçeğindeki AK Parti Mahalle Teşkilat binası ile kendisinden söz ettiren Koç Mahalledeki sorunların tek tek üstesinden gelmek için Alanya AK Parti İlçe Teşkilatı ile iyi ilişkisini sürdürüyor. Mahmutlara yatırımların gelmesi için çalışmalar başlatan Koç’a Mahmutlar halkı tam destek veriyor. Koç Her gün Mahmutlar esnafının ve halkının ziyaretlerini yaparak gönül almasını da biliyor. Vatandaşlar Başkan Ali Koç’a Belediye başkanı gibi çalışıyorsun diyerek destek veriyorlar.

 

Önceki İçerikBAŞKAN YÜCEL: “ENERJİ TASARRUFU GELECEĞE YATIRIMDIR”
Sonraki İçerikTehlike geliyorum diyor!