AK Parti Mahmutlar Teşkilat Başkanı Ali Koç, Kadın Kolları Başkanı Fatma Özel ve yönetim kurulu üyeleri ile yeni parti binasında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Koç, ‘Yeni Parti binamızda kadın kolları ile ilk kez geniş kapsamlı toplantı gerçekleştiriyoruz’ ifadelerini kullandı.

Mahmutlar AK Parti kadın kolları Başkanı Fatma Özel, yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla yeni parti binasında ilk toplantısını düzenlendi. Kadın kollarının tam katılımıyla gerçekleşen toplantıda teşkilatın yapısı ve iletişim ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

AK Parti Mahmutlar Kadın Kolları Başkanı Fatma Özel, “Pandemi sürecinden sonra, Kadın Kolları ve Mahalle Başkanımızla yüz yüze ilk defa bir aradayız. Her kademede görev alan kadın üyelerimizle hem tanışması için hem de mahallemizde Kadın Kollarımızın yaptığı çalışmaların değerlendirilmesi, bu konuda istişareler yapmak için küçük çaplı da olsa bir toplantı düzenledik. Sayın Başkanımızın da önderliğinde bugünden sonra mahallemizde kadın kollarımızla eksiklerimizi, gayret göstermemiz gereken çalışmalarımız konusunda; ayrıca genel merkezden de alacağımız talimatlar doğrultusunda çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.