Mahmutlar’da uzun yıllardır kuaför mesleğinde adını en yükseklere yazdıran Soner kuaför ve
Beauty Club Moskova’da hünerlerini sergileyerek Mahmutlar’ın gururu oldular. Saç kesme dalında dünyanın bir numarası olarak ün yapan İngiliz asıllı Paul Patrick’ten kurs alan Soner kuaför sahibi Soner Başkan ve Beauty Club kuaför sahibi Hilmi Doğan, Rusya’nın Moskova şehrinde 4 gün boyunca süren 2012 Kesim akademisi kursuna katıldılar.
Loreal ürünlerinin sponsorluğunda gerçekleşen 2012 saç kesim akademisine katılan Mahmutlarlı kuaförler Soner Başkan ve Hilmi Doğan Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulundular.
“Loreal ürünlerinin katkıları ile Rusya’nın Moskova kentinde Saç Kesim Akademisi’ne katılmamız mesleğimizi daha da ilerletme açısından çok iyi oldu. Moskovo’da katıldığımız 4 günlük kurs eğitimi beklentilerimizin üzerinde gerçekleşti. Dünyanın en iyi saç kesen kuaförü olan İngiliz asıllı Paul Patrick’ten öğrendiğimiz teknikler bildiklerimize daha da yenilikler kattı” dediler.
“İyi ki bu eğitim kursuna katılmışız” diyen Soner Başkan ve Hilmi Doğan,  “Bu tür Akademi kursları, fuarlar ve mesleki toplantılar ufku açık, mesleğinde ilerleme isteyen tüm meslek taşlarımızın katılmasını tavsiye ediyoruz” dediler.

Önceki İçerikSözde çalışıyorlar
Sonraki İçerikVatandaştan Ata’ya saygı