Size laz fıkrası gibi bir haber!. Mahmutlar ‘da bir internet firması İnternet ulaşımı Fiber kablo döşemek için yaklaşık bir ay önce kaldırımı kazdı.Kaldırıma Fiber Kabloyu döşemeyi unutan firma aynı yeri tekrar kazdı.
Denetlemezsen, İlgilenmezsen olacağı bu olur!. Mahmutlar Barbaros Mahallesi üzerinde yer alan kaldırımlarda örneğine zor rastlanır bir olay yaşandı. Mahmutlara internet kablosu döşeyen bir firma yaklaşık bir ay önce kazdığı kaldırımı tekrar kazdı nedeni daha önce kablo döşemek için kazılan yere kablo döşemeyi unutmak!
444 82 07 ÇÖZÜM MÖZÜM YOK
Mahmutların kaldırımları paldır küldür diye daha önce defalarca haber yapmıştık. Alanya Belediyesini denetlemesi için onlarca kez davet etmiştik. 444 82 07 nolu çözüm masasına yüzlerce şikayet ihbarı gitmesine rağmen takip ediyoruz teşekkür ederiz cevabından başka hiç bir çözüm maalesef bulunulmadı. Mahmutlar’daki çalışmalar işinde uzman kişiler tarafından yapılmıyor diyen vatandaşların bazıları Çözüm Masasına defalarca kez sosyal medyadan veya ihbar telefonundan ulaşmamıza rağmen maalesef Mahmutların her yerini talan ettiler. Kaldırımlardan yürünmez hale geldi.
YÜCEL SESİMİZ DUYSUN!
Gözümüz kulağımız sözcümüz olan Mahmutlar Post Gazetesinde kare kare resimler yayımlanmasına rağmen Alanya belediyesinin kılını kıpırdatmaması bizleri şaşkına çevirdi. Bizlerde Adem Murat Yücel’e oy verdik. Hizmet için ama ne hizmeti hazırda olanı bile koruyamadı. Mahmutlar olarak Cezamız nedir bilemedik. Mahmutlar halkı belediye tarafından cezalandırılıyor kaygısına kapıldık. Başkan Yücel bu sözlerimizi sizin aracılığınız ile duysun iki seçimdir Mahmutlardan en yüksek oyu kendisine verdik bumuydu karşılığı?” dediler.

Önceki İçerikMagandalara tepki yağdı..
Sonraki İçerikYaz Kur’an Kursları başlıyor