DSC_0129Mahmutlar’da yeni kurulan çiçeği burnundaki Mahmutlar Koruma ve Yardımlaşma Derneği MAHKOD Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’e Mahmutlar’ın sorunlarını ve ihtiyaçlarını içeren bir dosya sundu.
Mahmutlar Yemen Kahvesi’nde ALTSO üyeleriyle yapılan toplantıda MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, yöneticilerden Cengiz Uğurkutu, Ayşe Kaya, Mahmut Sarıkan ve Yalçın Durmuş, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’e bir dosya verdi. Dosyanın içeriğini dikkatlice okuyan ve yakinen ilgileneceğinin sözünü veren Başkan Mehmet Şahin, ‘Sivil Toplum örgütleri’ bir bölgenin en önemli unsurlarıdır. Sizleri tebrik eder, kurmuş olduğunuz dernekten dolayı kutluyorum” dedi.
SORUNLAR VE İSTEKLER
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e verilen sorunlar ve istekler şu maddelerden oluşuyor;
Deniz kıyısındaki taşlanma sorunu Mahmutlar Turizmine olumsuz etki yapmakta, Fakülte, Kültür Merkezi, Düğün Salonu, Spor Sahaları, Noter; Noter ile ilgili ALTSO olarak yapılan çalışmaları takdir ediyoruz, yetersiz kalan Salık Ocağı’na ek 2. Bir kat Sağlık Ocağı yapılması, Cebel-i Reis dağındaki Yamaç Paraşütü spor alanının tekrar turizme kazandırılması.
 
 

Önceki İçerikRezalet!
Sonraki İçerikGündem ALTSO