AK Parti Mahmutlar Mahalle Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Koç, yeni parti binasında gelen misafirlerini ağırladı.
Mahmutlar’a yeni bir parti binası kazandıran AK Parti Mahmutlar Mahalle Teşkilat Başkanı Ali Koç’a ziyaretçi akını devam ediyor.
Yeni parti binasını gezen vatandaşlar Başkan Koç ve ekibinin çok güzel bir iş çıkardığını belirterek, “Parti binamız gerçekten çok güzel olmuş. Başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Yıllardır iktidarda olan partimize de böyle bir yer yakışırdı. Gerçekten çok değerli bir yer olmuş. Mahmutlar’a yapılan hizmetler bu modern bina ile kat ve kat artacaktır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Koç ise “Gerçekten çok büyük emekler sarf ederek Mahalle teşkilatımıza yeni bir bina inşaa ettik. Sevenlerimiz sağ olsunlar bizleri ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunuyorlar. Onların parti binamızı beğenmesi bizleri de çok mutlu ediyor. Bizleri ziyaret eden herkese bir kez daha teşekkür ediyorum“ şeklinde konuştu.

Önceki İçerikBalta Komisyonlar’da
Sonraki İçerikŞampiyon Kestelspor