Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mahmutlar Mahalle örgütü vatandaşlarında katıldığı ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Mahmutlar CHP Mahalle Başkanı Güler Öz göreve başlar başlamaz olumlu çalışmaları ile göz dolduruyor. CHP Alanya İlçe teşkilatının görevlendirdiği 14 partilinin ortak kararı ile Mahmutlar CHP Mahalle Başkanı olan Güler Öz, hem Mahmutlar’ın sorunlarını çözüm noktasında çalışmalar yaparken, hem parti içi çalışmaları da sürdürmeye devam ediyor. Barbaros Caddesi üzerinde yer alan Çıtırım Pastanesi üzerine CHP Parti binasını açarak partililerin övgüsünü alan Öz, parti üzerinde örgütleşmeyide yapılandırmaya devam ediyor.

TOPLANTILAR DEVAM EDECEK

Öte yandan geçtiğimiz hafta Mahmutlar CHP Parti binasında partililer ve vatandaşların katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Alanya CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ başkanlık etti. Mahmutlar ve çevre mahallelerin sorunları masaya yatırıldı. Toplantının çok verimli geçtiğini dile getiren Mahmutlar CHP Mahalle Başkanı Güler Öz, bu toplantıların sık sık tekrarlanacağını ve CHP’ye üye kayıtlarının aralıksız devam edeceğini açıkladı.

CHP’DE İLÇE KOLTUĞUNA BEŞ ADAY
Görevi bırakmayı düşünmediğini söyleyen ve atanmış değil de seçilmiş bir ilçe başkanı gibi çalışmaya devam edeceğini belirten mevcut Başkan Coşkun Karadağ, “CHP İlçe Kongresi Ekim ya da Kasım ayında yapılacak. Benim aday olup olmayacağım henüz belli değil. Biz kongreye kadar görevimize devam edeceğiz” derken, CHP’nin Ekim ayı içerisinde yapılması beklenen kongresinde Sefa Çorbacı, Gökhan Sipahioğlu ve Mehmet Can Karagöz’ün yanı sıra Coşkun Karadağ’ın da ilçe başkanlığı için yarışabileceği konuşuluyor. Öte yandan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni CHP’li Muhittin Böcek’in tüm ilçelere kendi adayını çıkaracağı da konuşuluyor bu aday ismin Durmuş Özgen olduğu edindiğimiz bilgiler arasında yer aldı.