Mahmutlar CHP’de bu hafta sonu Cumartesi günü delege seçimi yapılacak. Tek listeyle gidileceği düşünülen delege seçimlerinde her kesimden isimler delege listesinde yer alacağı öğrenildi.
CHP’de Demokrasi şöleni yaşanıyor. Türkiye de üyenin ayağına sandık getiren ve delegesini partilisine seçtiren CHP’de demokrasi şöleni yaşanıyor. 23 Kasım 2019 günü saat 10.00 ile 17.00 saatleri arası Mahmutlar CHP Parti binasında delege seçimi için üyeler davet edildi.
Mahmutlar’daki CHP’liler liste ayrımı yapmadan tek listeyle seçime gideceği öğrenildi. Dargınlıkların ve kırgınlıkların önlenmesi için böyle bir kararın doğru olduğunu açıklayan partililer CHP’de demokrasi şöleni her zaman yaşanıyor ve yaşanmaya devam edecek. CHP olarak diğer partilerden farkımız delegelerimizin listesini milletvekilleri il ve ilçe teşkilatları hazırlamıyor. Tabanımızı oluşturan üyelerimizin belirlediği isimler delege oluyor. Cumartesi günü tüm vatandaşlarımızı Demokrasi şölenine bekliyoruz dediler.
Ayrıca Mahmutlar gibi Demirtaş, Kargıcak ve Kestel Mahalleleri de aynı gün aynı tarih ve aynı saatte delege seçimlerini yapacakları öğrenildi.