Süper ligde mücadele eden iki temsilcimiz Mahmutlarspor ve Kestelspor geçen hafta oynadıkları maçlarda galip gelmesini bildiler. Temsilcimiz Mahmutlarspor, Türkler Belediyesi futbol sahasında da oynanan Türklerspor- Mahmutlarspor maçın da, Mahmutlarspor Türklersporu 3-1 mağlup ederek, zirvedeki takibini sürdürdü. Bir diğer temsilcimiz Kestelspor futbol sahasında, Kestelspor, Muratpaşaspor’u ağırladı. Antalya Muratpaşaspor’u 4 golle uğurlayan Kestelspor ağlarında 2 gol görerek, haftayı 3 puan ile kapamasını bildi.
Mahmutlarspor’un antrenman ve maç sahası olmadığını her fırsatta dile getiren Mahmutlarspor taraftarları, “ Bu böyle gitmez, Mahmutlarspor’un rakipleri saha ve seyirci avantajını en iyi şekilde kullanıyor. Kendi sahamız olmadığı için Kestelspor sahasını kendi iç sahamız gibi kullanıyoruz. Seyirciler Kestel’e istediğimiz çoğunlukta gelmiyor, kendi sahamız olsa daha organizeli bir seyirci ile takımımıza destek veririz. Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik’e bir kez daha duyuruda bulunmak istiyoruz, “ Mahmutlarspor’un sahasını yaptır, adını Mahmutlarspor tarihine yazdır” diyoruz” dediler.
‘Saha yaptırmanın çok büyük bir maddi hükümlülüğü yok’ diyen taraftarlar, belediye, iş adamları ve turizmciler iş birliği ile Mahmutlar’a saha isteklerini bir kez daha yenilediler.

Önceki İçerikŞKL’de Aşure günü
Sonraki İçerikUrfalı Mustafa Aydın’ı kaybettik