Kuveyt’de Mahmutlar tanıtımı yapılıyor. Mahmutlar’da Emlak sektörünün köklü firmalarından Omran Property ve Kuveyt’in önemli şirketleri arasında bulunan Kuveyt Autoclup ve İru Ait ve Fia Turizm arasındaki ticaret dostluğa dönüştü.
MANŞETİMİZİ güzel bir haber ile attık bu hafta… Mahmutlar’da faaliyet gösteren emlak firması Omran Property Kuveyt’li firmalarla yaptığı ticareti hem Türkiye’nin, hem de Alanya ve Mahmutlar tanıtımı için fırsata çevirdi. Geçtiğimiz yıllarda Kuveyt’te yapılan Dünya Ralli Şampiyonasının özel davetlileri arasında yer alan Omran Property sahibi Ufuk Öner bu daveti Türkiye ve Kuveyt arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi için fırsata çevirdiklerini belirtti.
ÖNER: “HEM TİCARET HEM DOSTLUK”
Yurtdışından gelen yatırımcıların tereddütlerini ve çekincelerini yakından bildiklerini kaydeden Öner, “Disiplinli, profesyonel bir yaklaşımla kırılmayacak önyargı yoktur. Kuveyt’li firmalarla olan ticari ilişkilerimiz gün geçtikçe ivme kazanmaya devam ediyor. İlk olarak Kocaeli’de anahtar teslimi villa projelerini inşa edip teslim ettik. Daha sonra Trabzon, İstanbul, Alanya ve Mahmutlar’da birçok daire sattık. İkili ilişkilerimiz son yıllarda hem ticari hem de dostluk anlamında sürüyor” dedi.
OMRAN PROPERT’YE SERFİTİKA VERİLDİ
Öner, “Sadece ticaret yapmıyor ülkemizi ve bölgemizi de tanıtıyoruz. Bu dostluğumuzun bir nişanesi olarak Kuveyt’li firma tarafından şirketimiz bir sertifika ile onurlandırılmıştır. Bundan dolayı Kuveyt Autoclup ve İru Ait Fia Turizm yöneticilerine çalışanlarına ve Omran Property’nin bu günlere gelmesine katkıda bulunan tüm çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.