Ramazan Bayramı öncesi Mahmutlar yaylalarında yaşanan elektrik sıkıntısı çözüldü. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu çalışmaları yerinde inceledi.

Geçtiğimiz kış ayının oldukça sert geçmesinden dolayı yaylalara giden elektrik telleri ve elektrik direklerinde birçok arıza yaşanmıştı. Yaşanan arızalar nedeniyle Mahmutlar yaylalarında elektrik sıkıntısı yaşanıyordu. Bu sorun CK Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ personelinin yaptığı çalışmalarla çözüme kavuştu.

Ramazan Bayramı’nda 4 günlük sokağa çıkma yasağı gelmesinin ardından pek çok vatandaşın bu süreci yaylada geçireceği için elektrik sıkıntılarının da bir an önce çözülmesi gerekiyordu. Konuyla yakından ilgilenen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, bugün çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Toklu’ya, CK Akdeniz Dağıtım AŞ Bölge Müdürü Emin Şekeroğlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Alanya Belediye Meclis Üyeleri ve Mahmutlar ile Demirtaş’ın AK Partili Mahalle Başkanları eşlik etti. Yapılan denetlemelerde çalışmaların hemen hemen tamamlandığı belirtilirken, Ramazan Bayramı’nda yaylalarda elektrik sorunu yaşanmayacağı vurgulandı.

Ayrıca AK Parti Mahmutlar Mahalle Teşkilatı Başkanı Ali Koç ise “Biz çalışmaya devam ediyoruz bazıları boş boş konuşmaya devam etsin” diyerek göndermede bulundu. Koç, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Ck Akdeniz Alanya Elektrik Kurum Müdürü Muhammet Emin Şekercioğlu’na da teşekkür etti.