Alanya’nın gururu Süper Lig temsilcimiz Alanyaspor’a Avrupa’nın en modern tesisleri kazandırılıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen tesislerin temel atma töreni Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşti.
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından Alanya’nın gururu Süper Lig temsilcimiz Alanyaspor’a Avrupa’nın en modern tesisleri kazandırılıyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor’dan sonra Alanyaspor’a da Avrupa’nın en modern kamp ve spor tesisini yapıyor. Mahmutlar’da tahsis edilen 123 dönümlük alan üzerine inşa edilecek tesisin temeli bugün Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in katılımıyla gerçekleştirildi.
Alanyaspor’un yeni tesisinin temeli Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve mevcut Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Cumhur İttifakı’nın Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Alanya Belediye Başkan Adayı ve mevcut Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Millet İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, DP Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır siyasi parti ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.