Mahmutlarspor kötü gidişatını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Türklerspor’dan 8 gol yiyen Mahmutlarspor bu hafta kendi sahasında 5 gol yiyerek hayal kırıklığı yaşattı.
Mahmutlarspor Süper Amatör liginde bu sezon hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Türklerspor’dan 8 gol yiyerek taraftarına şok yaşatan Mahmutlarspor, bu hafta kendi sahasında Korkutelispor’dan tam 5 gol yiyerek kötü gidişatını devam ettirdi.
TARAFTARLAR KÖTÜ GİDİŞATIN DURMASINI İSTİYOR
Taraftarlar maç sonucu yaptıkları yorumlarda, “Mahmutlarspor bu yıl kümeden bir alt lige önlemler alınmazsa düşer. Oynanan 4 maçtan 3’ünde yenildik. Halspor’dan 4, Türklerspor’dan 8, Korkutelispor’dan 5 gol yenildi. Mahmutlarspor sadece Manavgatspor’u yendi. Manavgatsor lisans yetiştiremediği için ilk maçına çıkamadı, Mahmutlarspor maçına zor lisans yetiştirdiler ondan yararlandık. Yöneticilere sesleniyoruz. Geçtiğimiz yıl aynı tarihte Korkutelispor’la kendi evimizde oynadığımız maçı 5-1 kazanmıştık. Geçen yıl ile bu yılın arasında çok çok fark olduğu açıkça belli. Manavgatspor’a 8 gol atmak bizleri yanıltmasın Mahmutlarspor’da kötü gidişata acilen dur denilmeli” dediler.
MAÇI ADEM MURAT YÜCEL’DE İZLEDİ
Mahmutlarspor-Korkutelispor maçını Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Sanatçı Ahmet Şafak ve MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan beraberce izlediler ve Mahmutlarspor’un kötü gidişatına şahit oldular.