Mahmutlarspor puan cetvelinin en alt sırasında bulunan Lara Futbol Eğitim Merkezispora 3-0 yenilerek taraftarını yine şaşırtmadı.
Mahmutlarspor Başkanı Yılmaz Bağışlar takımın 9 maçta 8 mağlubiyet almasına ve yediği 35 gole karşı sadece 11 golle cevap vermesi karşısında ağzını bıçak açmıyor. Mahmutlarspor deplasmanda karşılaştığı ve puan cetvelinin en alt sırasında bulunan ilk galibiyetini Mahmutlaspor’dan alan Lara Futbol Eğitim Merkezispora 3-0 yenilerek taraftarını yine şaşırtmadı.
TARİHİNDE BÖYLE BİR SONUÇ
‘Mahmutlarspor tarihinde 9 maçta 8 mağlubiyet ve 1 galibiyet aldığı hiç bir sezon yok’ diyen taraftarlar, “Artık Başkan Yılmaz Bağışlar istifasını acilen vermelidir. İnat kulüp yönetilmez. Yılmaz Bağışlar kendini düşünmüyorsa bizleri düşünsün kimsenin yüzüne bakamaz olduk. Herkes bize, ‘maçları satıyor musunuz?’ diye soruyor Mahmutlarspor hiç bir zaman maç satmaz ancak gücü bu kadar yönetim kağıt üzerinde var ama gerçekte yönetim olarak hiç bir katkıları yok. Yılmaz Bağışlar aynı zamanda CHP Alanya Belediye Meclis üyesidir, hem partisine, hem Mahmutlarspor’a büyük zarar veriyor bir an önce istifa ederek kulübü emin ellere bırakmalıdır” dediler.