Daha önce Mart ayı içerisinde açılışı yapılacağı açıklanan Merkez Camii’nin şadırvanı, hayırseverlerin desteği ile bitirilirken, Caminin çevre düzenlemesi çalışmaları devam ediyor.
Mahmutlar Merkez Cami’nin Mart ayı içerisinde yapılacak açılışı için Cami’nin çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Alanya ilçe Müftüsü Ahmet Hamdi Başpınar’ın desteği ve hayırseverlerin katkılarıyla bitirilen Cami’nin şadırvan kısmındaki bakır işlemeleri ve etrafındaki süsleri yine ismini vermek istemeyen hayırsever bir vatandaş tarafından yaptırıldı. Şadırvan mimari yapısı ve estetiği ile güzel bir görüntü oluştururken, çevre düzenleme çalışmalarına başlanarak çalışmaların açılışa yetiştirileceği açıklandı. Merkez Camii imamı özelikle caminin inşaatından bugüne kadar Alanya İlçe Müftüsü Ahmet Hamdi Paşpınar’dan büyük destek aldığını söyleyerek kendisine teşekkür etti.
HERKESİN KATKISI VAR
Yetkililer Cami’nin inşaatından bugüne kadar birçok hayırseverden destek gördüğünü belirterek, Cami’nin hayırseverlerin maddi katkıları ile bugüne gelindiğini söyledi. Camii imamı caminin çevre düzenlemesi bittikten sonra çok daha güzel görüntü oluşturacağını vurgulayarak, emeği ve hizmeti geçen tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Önceki İçerikGözüküçüklü Köyü’ne 2. camii
Sonraki İçerikÇöken iddialara cevap verdi