Mahmutlar’ın dünyaya açılan penceresi Mert Home, Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)  ALTSO- MYO İç Mekan Tasarım bölümü öğrencilerini ağırladı.

ALKÜ Öğrencileri Mahmutlar Atatürk Caddesinde bulunan Sermet Uçak’ın işletmesi Mert Home’yi ziyaret ederek showroom’u gezdiler. Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)  ALTSO – MYO İç Mekan Tasarım bölümü öğrencileri Mert Home’de iç mekan tasarımı üzerine yeni projelerle tanıştılar. Dünya’daki yeni tasarımları bire bir görme imkanı yakalayan öğrenciler Mert Home’de ders çalışma imkanı da yakaladılar.


 

Öğrenciler işletmeci Sermet Uçak’a, “Bu işletmeyi açarken, neler hayal ettin ve hayalini gerçekleştirdin mi?’ diye sordular. Uçak, “Elektrik çıraklığı ile başladığım bu meslekte bölgenin gelişimine göre yöneldik. Bölgedeki yerleşik yabancılara nasıl hizmet edebiliriz diye araştırmalar yaptık. Başta dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışını kendimize ilke edindik. Kaliteli markaları bünyemize dahil ettik. Kalite her zaman satar ve hem müşterilerinizi hem de sizi mutlu eder” diye konuştu.

Önceki İçerikBirleştirici olacağız!
Sonraki İçerikGazipaşa’da Nar Festivaline davetlisiniz