Birçok partide yapılmayan delege belirleme seçimini MHP gerçekleştirerek, örnek parti olduğunu ortaya koymuş oldu. Milliyetçi Hareket Partisi 12 Şubat’ta yapılacak İlçe kongresinde oy kullanacak delegeler için Mahmutlar, Kargıcak ve Kestel belde teşkilatları’nda 7 Ocak’ta sandık başına gitti. MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar ve yönetim kurulu üyeleri, Mahmutlar Eski Belediye Başkanı Hüseyin Taşer ve Belediye meclis üyeleri Ahmet Cebeci, Mehmet Çatal, Hüsamettin Sarısoy, partililer ve MHP Eski Milletvekili Hüseyin Yıldız katıldılar.
Mahmutlar, Kargıcak ve Kestel’de sabah saat 10.00’da başlayan delege seçimleri akşam 16.00’ya kadar devam etti. MHP Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar, MHP Mahmutlar Belde teşkilatında basına yaptığı açıklamada, “12 Şubat’ta Alanya MHP ilçe teşkilatımızın kongresi var, ona istinaden belde ve köylerde delege seçimlerimiz var. Bugünde Mahmutlar, Kargıcak ve Kestel’deki beldelerimize ziyaretler gerçekleştirdik. Partimizin delege seçimleri ilk defa düğün havasında geçiyor. MHP genel ve yerel seçimlere daha güçlü kadrolarla hazırlanıyor” dedi.
Mahmutlar, Kargıcak ve Kestel beldelerindeki seçimlere üyeler, yoğun ilgi gösterirken Mahmutlar MHP’de delege listesi şu şekilde oluştu. Hasan Basar, Adem Çoban, Mehmet Çatal, Kayhan Balta, Ali Özdemir, Dilaver Çekiç, Kazım Kısa, Mevlüt Pişkin, Ahmet Cebeci
Hasan Tönget, Ahmet Hilmi Şahiner, Hasan Korkmaz, Nefise Bahçeci, Mustafa Durusoy,
Alaattin Serdengeçti, Emrah Yeşilkaya, Erol Kısa, Ahmet Ceylan, Şerafettin Söylemez,
Adnan Demir, Hüsamettin Sarısoy, Mehmet Genç, İbrahim Eryılmaz, Mehmet Konter, Nurdan Gökhan Yaman.
Haber: Orhan OLGUN- Ahmet DEMİR

Önceki İçerikMHP Kargıcak, delegelerini seçti
Sonraki İçerikGüney’den Mahmutlar’a sürpriz!