Mahmutlarlı muhalif CHP’liler yemekli bir toplantıda bir araya geldi. Mevcut ilçe yönetimini etkili çalışma yapmadıkları konusunda eleştiri yağmuruna tuttular.

Eski Göktepe Belediye Başkanı Halil İbrahim Aksu’nun tertiplediği toplantıdaki ortak görüş İlçe Yönetimi’nin Danışma Kurulu oluşturulması oldu. 

İLÇE’YE AĞIR ELEŞTİRİLER YAPILDI

Alanya CHP İlçe yönetiminin Danışma kurulu toplantısı yapmamasını eleştiren muhalif CHP’liler, “Partide kazan kaynıyor ama mevcut yönetim bunları duymak istemiyor. Parti yöneticilerinin bir kaçı bu durumdan rahatsız ve rahatsız olduklarını açık açık beyan ediyorlar. Parti 4 kişi ile yönetiliyor dedikodusu ortada. Mevcut Başkan ve Yönetimin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ile iletişimleri yok denecek kadar zayıf. Kırsal bölgelerde zayıf olan partimize Büyükşehir Belediyesi gibi bir kazanım varken, bu fırsat kullanılamıyor. Olağan üstü genel kurul imza toplayabiliriz veya Antalya İl Örgütüne Alanya İlçe Örgütünün etkisizliğini anlatabiliriz. İlçe Seçimi bitti yönetim yan gelip yatıyor. Yerelde iktidar olan bir parti harıl harıl çalışmalıdır. Kırsal baştan sona taranmalıdır. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kapısında gerekirse yatılmalıdır” açıklamasında bulundular.
Toplantıya en son yapılan Alanya Seçimli genel kurulda aday olan Ömer Zavlak ve Sefa Çorbacı, eski Mahmutlar CHP Belde başkanları, Belediye Meclis üyeleri, Mahmutlarlı delegeler ve Bayburt eski İl Başkanı Cemal Konca da katıldı.